<< powrót do listy wszystkich nagrzewnic
<< powrót do pełnej oferty

 

NAGRZEWNICE - KOMORA MIESZANIA KM

Informacja szczegółowa

 

Komora mieszania KM do jest elementem wentylacyjnym współpracującym z nagrzewnicami LEO. Głównym celem stosowania komory jest konieczność wentylowania wnętrza obiektu przez dostarczenie świeżego powietrza z zewnątrz. Urządzenie wyposażone jest w dwa wloty: jeden dla powietrza świeżego, drugi dla powietrza recyrkulacyjnego - z wnętrza obiektu. Komora mieszania umożliwia regulację dostarczanego do wnętrza strumienia powietrza świeżego od 0 – 100% za pomocą zamontowanych na wlotach przepustnic. Po przejściu przez przepustnice powietrze przepływa przez filtry, które zabezpieczają wentylator oraz wymiennik lamelowy aparatu grzewczo-wentylacyjnego przed zanieczyszczeniami. W razie potrzeby strumień powietrza jest ogrzewany za pośrednictwem wymiennika po czym wtłaczany do wnętrza obiektu. Komora dostarczana jest jako osobny element wyposażenia dodatkowego aparatów grzewczo – wentylacyjnych LEO.

Komora KM pasuje do wszystkich nagrzewnic serii LEO - oprócz LEO PLASTIC.

Nagrzewnice LEO KM najczęściej instaluje się w:

  • hale produkcyjne,
  • warsztaty samochodowe,
  • magazyny i supermarkety,
  • obiekty sportowe.

AUTOMATYKA:

  • KTB - Sterowanie ilością powietrza świeżego w sposób ręczny z zabezpieczeniem przeciwzamarzeniowym. W skład automatyki wchodzą: termostat z kapilarą, siłownik przepustnic (zasilany 230V/50Hz ze sprężyną zwrotną), szafka sterująca.
  • KTS - Sterowanie ilością powietrza świeżego w za pomocą pozycjonera, który umożliwia regulację ilości strumienia powietrza świeżego w zakresie od 0–100% z zabezpieczeniem przeciwzamarzeniowym. W skład automatyki wchodzą: termostat z kapilarą, siłownik przepustnic (zasilany 24V sterowany 0-10V ze sprężyną zwrotną), szafka sterująca.
     

<< powrót do listy wszystkich nagrzewnic
<< powrót do pełnej oferty
 

Projekt witryny, wykonanie i administracja - EXE, Katarzyna Włodarczyk
Copyrights 2015 © TEC