PALNIKI

Palniki wieloolejowe i inne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą palników oferowanych przez naszą firmę. W stałej sprzedaży posiadamy palniki multiolejowe CBW, palniki na olej opałowy oraz na gaz. Oferujemy produkty renomowanych producentów, odznaczające się najwyższą jakością wykonania. W innych zakładkach znajdą Państwo również szeroki wybór kotłów wieloolejowychczy nagrzewnic.

 


 

PALNIKI MULTIOLEJOWE CBW-50 I CBW-150

Multiolejowe (wieloolejowe) palniki CBW są najlepszymi urządzeniami do spalania olejów przepracowanych, opałowych średnich i lekkich w zakresie mocy od 30 do 150kW. Zakres mocy dla palnika CBW-50 to 30 do 100 kW, a dla palnika CBW-150 to 80 do 150 kW.

Produkowane przez nas PALNIKI CBW odznaczają się, wśród innych tego typu oferowanych urządzeń na rynku, wyjątkową stabilnością pracy. Obsługa urządzenia jest prosta a łatwość ustawienia i regulacji płomienia powoduje, iż palnik trudno rozregulować tak, aby uniemożliwić jego uruchomienie. Niezwykle ważną cechą palników CBW jest także zamknięta i szczelna budowa drogi olejowej i podgrzewacza, co eliminuje problem rozprzestrzeniania się zapachu oleju w pomieszczeniach budynku.

Multiolejowe Palniki CBW z dyszą typu syfonowego, posiadają system podgrzewu oleju i powietrza. Podgrzany olej jest rozpraszany za pomocą sprężonego powietrza, które jest niezbędne do pracy palnika (konieczny zakup niedużego kompresora, lub wykorzystujemy istniejący w obiekcie system). Palnik multiolejowy przystosowany jest do spalania olei półciężkich, roślinnych, biopaliw, przepracowanych (silnikowych, hydraulicznych, przekładniowych) i oczywiście lekkich opałowych. Nasze palniki są zbudowane z europejskich części najwyższej jakości, renomowanych producentów (iskrownik Danfoss, automatyka Danfoss, dysza Delavan, pompa Delta).


 

PALNIKI NA OLEJ OPAŁOWY

Palniki Thermomatic. Wentylatorowe palniki zbudowane z wysokiej jakości komponentów najbardziej renomowanych firm (iskrowniki i automatyka Dannfoss). Atrakcyjne cenowo palniki Thermomatic dają dobrą jakość za umiarkowaną cenę.

  • SZCZEGÓŁOWY OPIS
  • DOKUMENTACJA - plik do pobrania (.pdf)

 

PALNIKI NA GAZ

Palniki Thermomatic. Wentylatorowe palniki zbudowane z wysokiej jakości komponentów najbardziej renomowanych firm (iskrowniki i automatyka Dannfoss, ścieżka gazowa Dungs albi Siemens). Atrakcyjne cenowo palniki Thermomatic dają dobrą jakość za umiarkowaną cenę.

  • SZCZEGÓŁOWY OPIS
  • DOKUMENTACJA - plik do pobrania (.pdf)
     
Projekt witryny, wykonanie i administracja - EXE, Katarzyna Włodarczyk
Copyrights 2015 © TEC